Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: PH 2020 - SENIORI
Organizator natjecanja: BK Međimurje - SENIORI (M,Ž,MM,ŽŽ,MŽ)
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (vrhovni sudac: Goran Miletić [sub] ; suci Antonio Lovrić, Lucija Zadravec i Jelena Novak [sub/ned])
Datum održavanja: 2020-02-01
Mjesto i vrijeme: Čakovec, dvorana II. OŠ Čakovec, 09:30
Broj igrača: 18
Broj igračica: 15

MUŠKI
1. Ban Luka (BK Medvedgrad-1998)
2. Belas Dino (BK Medvedgrad-1998)
3. Hadžihalilović Edvin (BK Medvedgrad-1998)
4. Špoljarec Filip (BK Medvedgrad-1998)
5. Uglešić Josip (BK Medvedgrad-1998)
6. Zekan Ivor (BK Medvedgrad-1998)
7. Grubić Luka (BK Međimurje)
8. Grubić Ivan (BK Međimurje)
9. Vadlja Borna (BK Međimurje)
10. Pipunić Fran (BK Purger)
11. Pipunić Roko (BK Purger)
12. Gotesman Ivan (BK Zagreb Maksimir)
13. Antunović Filip (BK VG)
14. Buchberger Vito (BK VG)
15. Jagar Filip (BK VG)
16. Karl Dario (BK Flex)
17. Milas Petar (BK Flex)
18. Vujasić David (BK Flex)

MUŠKI PAROVI
1 Luka Grubić (MČ) i Borna Vadlja (MČ)
2 Luka Vlahek (MČ) i Matija Hranilović (MČ)
3 Dario Karl (BK Flex) i Petar Milas (BK Flex)
4 Ivan Gotesman (BK ZM) i Filip Lončarić (BK Flex)
5 Ivan Gotesman (ZM) i ? ()
6 Ivan Grubić (MČ) i Ivor Zekan (MZ)
7 Zvonimir Đurkinjak (Medvedgrad 1998) i Filip Špoljarec (Medvedgrad 1998)
8 Igor Čimbur (Medvedgrad 1998) i Zvonimir Hoelbling (Medvedgrad 1998)
9 Luka Ban (Medvedgrad 1998) i Edvin Hadžihalilović (Medvedgrad 1998)
10 Ivor Zekan (Medvedgrad 1998) i Ivan Grubić (Međimurje)
11 Fran Pipunić (BK PURGER) i Roko Pipunić (BK PURGER)
12 Vito Buchberger (BKVG) i Filip Antunović (BKVG)
13 Neven Rihtar (BKVG) i Filip Jagar (BKVG)
ŽENSKE
1. Čiča Matea (BK Medvedgrad-1998)
2. Cvitkušić Tamara (BK Medvedgrad-1998)
3. Dragčević Dora (BK Medvedgrad-1998)
4. Drvodelić Dora (BK Medvedgrad-1998)
5. Martinuš Ira (BK Medvedgrad-1998)
6. Pavlinić Maja (BK Medvedgrad-1998)
7. Šaban Luna (BK Medvedgrad-1998)
8. Sadaić Inga (BK Medvedgrad-1998)
9. Sulić Iva (BK Medvedgrad-1998)
10. Talan Emilija (BK Međimurje)
11. Vadlja Karmela (BK Međimurje)
12. Buchberger Jelena (BK VG)
13. Sertić Sunčica (BK VG)
14. Oreč Petra (BK Flex)
15. Žubrinić Maja (BK Flex)

ŽENSKI PAROVI
1 Emilija Talan (MČ) i Ela Trstenjak (MČ)
2 Matea Čiča (Medvedgrad 1998) i Inga Sadaić (Medvedgrad 1998)
3 Luna Šaban (Medvedgrad 1998) i Tamara Cvitkušić (Medvedgrad 1998)
4 Ira Martinuš (Medvedgrad 1998) i Iva Sulić (Medvedgrad 1998)
5 Dora Dragčević (Medvedgrad 1998) i Dora Drvodelić (Medvedgrad 1998)
6 Maja Pavlinić (Medvedgrad 1998) i Katarina Galenić (Medvedgrad 1998)
7 Lucija Buchberger (BKVG) i Ira Misir (BKVG)
8 Sunčica Sertić (BKVG) i Jelena Buchberger (BKVG)
9 Maja Žubrinić (BK Flex) i Petra Oreč (BK Flex)

MJEŠOVITI PAROVI
1 Matija Hranilović (MČ) i Petra Oreč (Flex)
2 Anamaria Kuleš (BK Flex) i Filip Lončarić (BK Flex)
3 Petra Oreč (BK Flex) i Matija Hranilović (BK Međimurje)
4 Ivan Gotesman (ZM) i ? ()
5 Luka Vlahek (MČ) i Ela Trstenjak (MČ)
6 Borna Vadlja (MČ) i Emilija Talan (MČ)
7 Luka Grubić (MČ) i Karmela Vadlja (MČ)
8 Josip Uglešić (Medvedgrad 1998) i Dora Drvodelić (Medvedgrad 1998)
9 Filip Špoljarec (Medvedgrad 1998) i Katarina Galenić (Medvedgrad 1998)
10 Igor Čimbur (Medvedgrad 1998) i Maja Pavlinić (Medvedgrad 1998)
11 Dora Dragčević (Medvedgrad 1998) i Filip Jagar (V.Gorica)
12 Luka Ban (Medvedgrad 1998) i Inga Sadaić (Medvedgrad 1998)
13 Zvonimir Hoelbling (Medvedgrad 1998) i Matea Čiča (Medvedgrad 1998)
14 Ivor Zekan (Medvedgrad 1998) i Iva Sulić (Medvedgrad 1998)
15 Edvin Hadžihalilović (Medvedgrad 1998) i Ira Martinuš (Medvedgrad 1998)
16 Filip Antunović (BKVG) i Sunčica Sertić (BKVG)
17 Neven Rihtar (BKVG) i Lucija Buchberger (BKVG)
18 Filip Jagar (BKVG) i Dora Dragčević (BK Medvedgrad)
19 Mihael Jurenić (BKVG) i Ira Misir (BKVG)