Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: PH 2019. - U17
Organizator natjecanja: BK Medvedgrad-1998 - MLAĐI JUNIORI (M,Ž,MM,ŽŽ,MŽ)
Voditelj natjecanja: Dubravka Pranić (vrhovni sudac Filip Mikolaj ; suci Nina Kovačić, Antonio Lovrić, Miroslav Vurdelja)
Datum održavanja: 2019-11-16
Mjesto i vrijeme: Podsused, dvorana Sutinska vrela, 09:45
Broj igrača: 11
Broj igračica: 8

MUŠKI
1. Pranić Luka (BK Medvedgrad-1998)
2. Sinković Emil (BK Medvedgrad-1998)
3. Zekan Ivor (BK Medvedgrad-1998)
4. Črep Luka (BK Međimurje)
5. Đeri Josip (BK Međimurje)
6. Grubić Ivan (BK Međimurje)
7. Pipunić Roko (BK Purger)
8. Gotesman Ivan (BK Zagreb Maksimir)
9. Korunda Ivan (BK Zagreb Maksimir)
10. Antunović Filip (BK VG)
11. Kukla Ivano (BK Novska)

MUŠKI PAROVI
1 Luka Črep (MČ) i Ivan Grubić (MČ)
2 Ivan Gotesman (ZM) i Roko Pipunić (ZM)
3 Roko Pipunić (BK PURGER) i Ivan Gotesman (BK Zagreb Maksimir)
4 Vid Matanić (Medvedgrad 1998) i Ivor Zekan (Medvedgrad 1998)
5 Emil Sinković (Medvedgrad 1998) i Luka Pranić (Medvedgrad 1998)
6 Josip Đeri (MČ) i Matija Đeri (MČ)
7 Filip Antunović (BKVG) i Mihael Jurenić (BKVG)
8 Ivano Kukla (BK Novska) i Ivan Korunda (ZM)
ŽENSKE
1. Balenović Stella (BK Medvedgrad-1998)
2. Martinuš Dora (BK Medvedgrad-1998)
3. Šaban Luna (BK Medvedgrad-1998)
4. Sulić Iva (BK Medvedgrad-1998)
5. Buchberger Jelena (BK VG)
6. Sertić Sunčica (BK VG)
7. Matovina Anja (BK Koprivnica)
8. Matovina Nika (BK Koprivnica)

ŽENSKI PAROVI
1 Anja Matovina (BK Koprivnica) i Nika Matovina (BK Koprivnica)
2 Dora Martinuš (Medvedgrad 1998) i Stella Balenović (Medvedgrad 1998)
3 Luna Šaban (Medvedgrad 1998) i Iva Sulić (Medvedgrad 1998)
4 Dea Hasenoehrl (Medvedgrad 1998) i traži suigračicu ()
5 Sunčica Sertić (BKVG) i Jelena Buchberger (BKVG)

MJEŠOVITI PAROVI
1 Luka Črep (MČ) i Anja Matovina (KC)
2 Ivan Grubić (MČ) i Nika Matovina (KC)
3 Anja Matovina (BK Koprivnica) i Luka Črep (BK Međimurje)
4 Nika Matovina (BK Koprivnica) i Ivan Grubić (BK Međimurje)
5 Luna Šaban (BK Medvedgrad) i Ivan Gotesman (ZM)
6 Vid Matanić (Medvedgrad 1998) i Dora Martinuš (Medvedgrad 1998)
7 Ivor Zekan (Medvedgrad 1998) i Iva Sulić (Medvedgrad 1998)
8 Emil Sinković (Medvedgrad 1998) i Stella Balenović (Medvedgrad 1998)
9 Ivan Gotesman (Zagreb Maksimir) i Luna Šaban (Medvedgrad)
10 Dea Hasenoehrl (Medvedgrad 1998) i traži suigrača (Medvedgrad 1998)
11 Josip Đeri (MČ) i Nela Novak (MČ)
12 Vito Peti (MČ) i Vanja Novak (MČ)
13 Filip Antunović (BKVG) i Jelena Buchberger (BKVG)
14 Mihael Jurenić (BKVG) i Sunčica Sertić (BKVG)