Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: PH 2019. - U15
Organizator natjecanja: BK Međimurje - KADETI (M,Ž,MM,ŽŽ,MŽ)
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (sudac Lucija Zadravec od 14 h i sudački kandidati Filip Bel i Luka Grubić ; dužnost vrhovnog suca obavljat će se u skladu s točkom 7.4.4 NP)
Datum održavanja: 2019-11-09
Mjesto i vrijeme: Čakovec, dvorana II. OŠ Čakovec, 09:00
Broj igrača: 14
Broj igračica: 18

MUŠKI
1. Mavriček Hrvoje (BK Medvedgrad-1998)
2. Nimac Ivan (BK Medvedgrad-1998)
3. Patčev Borut (BK Medvedgrad-1998)
4. Blažić Vito (BK Međimurje)
5. Đurkas Edo (BK Međimurje)
6. Martinjak Matej (BK Međimurje)
7. Peti Vito (BK Međimurje)
8. Šimunić Rafael (BK Međimurje)
9. Sternad Roko (BK Međimurje)
10. Pipunić Roko (BK Purger)
11. Janičić Marko (BK Dubrovnik)
12. Korunda Ivan (BK Zagreb Maksimir)
13. Kukla Ivano (BK Novska)
14. Grgić Jakov (UBK Bjelovar)

MUŠKI PAROVI
1 Vito Peti (MČ) i Matej Martinjak (MČ)
2 Vito Blažić (MČ) i Edo Đurkas (MČ)
3 Rafael Šimunić (MČ) i Roko Sternad (MČ)
4 Ivan Korunda (ZM) i Ivano Kukla (Novska)
5 Roko Pipunić (BK PURGER) i Marko Janičić (BK Dubrovnik)
6 Borut Patčev (Medvedgrad 1998) i Ivan Nimac (Medvedgrad 1998)
7 Marko Janičić (BK Dubrovnik) i Roko Pipunić (BK Purger)
8 Ivan Korunda (ZM) i Ivano Kukla (Novska)
ŽENSKE
1. Delić Ema (BK Medvedgrad-1998)
2. Kopsa Vlatka (BK Medvedgrad-1998)
3. Kopsa Zrinka (BK Medvedgrad-1998)
4. Pranić Ana (BK Medvedgrad-1998)
5. Hajdarovć Klara (BK Međimurje)
6. Kacun Lucija (BK Međimurje)
7. Novak Nela (BK Međimurje)
8. Novak Vanja (BK Međimurje)
9. Turk Jana (BK Međimurje)
10. Podvalej Petra (BK Zagreb Maksimir)
11. Podvalej Karla (BK Zagreb Maksimir)
12. Špehar Kora (BK Zagreb Maksimir)
13. Buchberger Jelena (BK VG)
14. Šestok Ivona (BK VG)
15. Mežnarić Lucija (BK Novska)
16. Vidiček Iva (BK Novska)
17. Barišić Lucija (BK Sokol)
18. Gičev Sara (BK Sokol)

ŽENSKI PAROVI
1 Vanja Novak (MČ) i Nela Novak (MČ)
2 Lucija Kacun (MČ) i Jana Turk (MČ)
3 Lucija Barišić (BK Sokol) i Sara Gičev (BK Sokol)
4 Karla Podvalej (ZM) i Kora Špehar (ZM)
5 Vlatka Kopsa (Medvedgrad 1998) i Ana Pranić (Medvedgrad 1998)
6 Zrinka Kopsa (Medvedgrad 1998) i Ema Delić (Medvedgrad 1998)
7 Lucija Mežnarić (BK Novska) i Iva Vidiček (BK Novska)
8 Jelena Buchberger (BKVG) i Ivona Šestok (BKVG)

MJEŠOVITI PAROVI
1 Rafael Šimunić (MČ) i Klara Hajdarović (MČ)
2 Vito Peti (MČ) i Vanja Novak (MČ)
3 Vito Blažić (MČ) i Jana Turk (MČ)
4 Matej Martinjak (MČ) i Nela Novak (MČ)
5 Karla Podvalej (ZM) i Ivan Korunda (ZM)
6 Roko Pipunić (BK PURGER) i Jelena Buchberger (BK Velika Gorica)
7 Hrvoje Mavriček (Medvedgrad 1998) i Vlatka Kopsa (Medvedgrad 1998)
8 Ivan Nimac (Medvedgrad 1998) i Ema Delić (Medvedgrad 1998)
9 Borut Patčev (Medvedgrad 1998) i Zrinka Kopsa (Medvedgrad 1998)
10 Ivano Kukla (BK Novska) i Lucija Mežnarić (BK Novska)
11 Jelena Buchberger (BKVG) i Roko Pipunić (BK Purger)