Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: HK 2019. - U13 - 4. KRUG
Organizator natjecanja: BK Međimurje - MLAĐI KADETI - 4. krug (M,Ž,MŽ)
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (sudac Maja Žubrinić)
Datum održavanja: 2019-10-19
Mjesto i vrijeme: Čakovec, dvorana II. OŠ Čakovec, 09:00
Broj igrača: 19
Broj igračica: 14

MUŠKI
1. Farkaš Fran (BK Medvedgrad-1998)
2. Radovanović Vito (BK Medvedgrad-1998)
3. Blažić Vito (BK Međimurje)
4. Đeri Matija (BK Međimurje)
5. Đurkas Edo (BK Međimurje)
6. Lapat Krešo (BK Međimurje)
7. Majnarić Juraj (BK Međimurje)
8. Peti Vito (BK Međimurje)
9. Sedlar Sebastian (BK Međimurje)
10. Šimunić Rafael (BK Međimurje)
11. Šipoš Noa (BK Međimurje)
12. Sternad Roko (BK Međimurje)
13. Karamatić Patrik (BK Dubrovnik)
14. Konjuh Patrik (BK Dubrovnik)
15. Makivić Davor (BK Dubrovnik)
16. Matovina Lovro (BK Koprivnica)
17. Jugović Filip (BK Novska)
18. Komel Marin (BK Novska)
19. Martinović Filip (BK Novska)
ŽENSKE
1. Devčić Stela (BK Medvedgrad-1998)
2. Karapandža Jelena (BK Medvedgrad-1998)
3. Kvesić Dora (BK Medvedgrad-1998)
4. Pranić Ana (BK Medvedgrad-1998)
5. Šulc Sara (BK Medvedgrad-1998)
6. Hajdarovć Klara (BK Međimurje)
7. Novak Vanja (BK Međimurje)
8. Novak Nela (BK Međimurje)
9. Galjer Lučia (BK Dubrovnik)
10. Šilje Petra (BK Dubrovnik)
11. Vuletić Karla (BK Dubrovnik)
12. Podvalej Petra (BK Zagreb Maksimir)
13. Špehar Kora (BK Zagreb Maksimir)
14. Vindiš Rania (BK Flex)

MJEŠOVITI PAROVI
1 Rania Vindiš (BK Flex) i Lovro Matovina (BK Koprivnica)
2 Vito Peti (MČ) i Vanja Novak (MČ)
3 Matija Đeri (MČ) i Nela Novak (MČ)
4 Lovro Matovina (BK Koprivnica) i Rania Vindiš (BK Flex)
5 Vito Blažić (MČ) i Klara Hajdarović (MČ)
6 Vito Radovanović (Medvedgrad 1998) i Ana Pranić (Medvedgrad 1998)
7 Lučia Galjer (BK DUBROVNIK) i Davor Makivić (BK DUBROVNIK)
8 Petra Šilje (BK DUBROVNIK) i Patrik Konjuh (BK Dubrovnik)
9 Karla Vuletić (BK Dubrovnik) i Patrik Karamatić (BK Dubrovnik)