Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: HK 2019. - U13 - 3. KRUG
Organizator natjecanja: BK Zagreb Maksimir - MLAĐI KADETI - 3. krug (M,Ž,MM,ŽŽ)
Voditelj natjecanja: Darko Ivan Vidaković
Datum održavanja: 2019-09-21
Mjesto i vrijeme: Zagreb, Velesajam 20. paviljon, 08:50
Broj igrača: 13
Broj igračica: 13

MUŠKI
1. Radovanović Vito (BK Medvedgrad-1998)
2. Blažić Vito (BK Međimurje)
3. Đeri Matija (BK Međimurje)
4. Peti Vito (BK Međimurje)
5. Šimunić Rafael (BK Međimurje)
6. Sternad Roko (BK Međimurje)
7. Karamatić Patrik (BK Dubrovnik)
8. Konjuh Patrik (BK Dubrovnik)
9. Makivić Davor (BK Dubrovnik)
10. Matovina Lovro (BK Koprivnica)
11. Bogunović David (BK Novska)
12. Jugović Filip (BK Novska)
13. Martinović Filip (BK Novska)

MUŠKI PAROVI
1 Vito Peti (MČ) i Lovro Matovina (KC)
2 Matija Đeri (MČ) i Vito Blažić (MČ)
3 Rafael Šimunić (MČ) i Roko Sternad (MČ)
4 Lovro Matovina (BK Koprivnica) i Vito Peti (BK Međimurje)
5 Patrik Karamatić (BK DUBROVNIK) i Davor Makivić (BK DUBROVNIK)
6 Patrik Konjuh (BK DUBROVNIK) i Traži ()
7 Filip Martinović (BK Novska) i Filip Jugović (BK Novska)
8 Vito Radovanović (Medvedgrad 1998) i Fran Farkaš (Medvedgrad 1998)
ŽENSKE
1. Devčić Stela (BK Medvedgrad-1998)
2. Pranić Ana (BK Medvedgrad-1998)
3. Šulc Sara (BK Medvedgrad-1998)
4. Hajdarovć Klara (BK Međimurje)
5. Novak Nela (BK Međimurje)
6. Novak Vanja (BK Međimurje)
7. Galjer Lučia (BK Dubrovnik)
8. Šilje Petra (BK Dubrovnik)
9. Podvalej Petra (BK Zagreb Maksimir)
10. Špehar Laura (BK Zagreb Maksimir)
11. Špehar Kora (BK Zagreb Maksimir)
12. Vindiš Rania (BK Flex)
13. Komljenović Tessa (UBK Bjelovar)

ŽENSKI PAROVI
1 Vanja Novak (MČ) i Nela Novak (MČ)
2 Klara Hajdarović (MČ) i Petra Šilje (DU)
3 Rania Vindiš (BK Flex) i Lučia Galjer (BK Dubrovnik)
4 Kora Špehar (ZM) i Petra Podvalej (ZM)
5 Laura Špehar (ZM) i traži partnera
6 Lučia Galjer (BK DUBROVNIK) i Rania Vindiš (BK Flex)
7 Petra Šilje (BK DUBROVNIK) i Klara Hajdarović (BKMČ)
8 Ana Pranić (Medvedgrad 1998) i Sara Šulc (Medvedgrad 1998)
9 Dora Kvesić (Medvedgrad 1998) i Jelena Karapandža (Medvedgrad 1998)