Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: HK 2019. - U19 - 1. KRUG
Organizator natjecanja: BK Međimurje - JUNIORI - 1. krug (M,Ž,MM,ŽŽ)
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković ; suci Jelena Novak i Lucija Zadravec)
Datum održavanja: 2019-02-16
Mjesto i vrijeme: Čakovec, dvorana II. OŠ Čakovec, 09:00
Broj igrača: 17
Broj igračica: 14

MUŠKI
1. Bizjak Gal (BK Medvedgrad-1998)
2. Car Borna (BK Medvedgrad-1998)
3. Meglić Josip (BK Medvedgrad-1998)
4. Blažić Dino (BK Međimurje)
5. Črep Luka (BK Međimurje)
6. Filo Marin (BK Međimurje)
7. Grubić Ivan (BK Međimurje)
8. Knežević Filip (BK Međimurje)
9. Vadlja Borna (BK Međimurje)
10. Mužak Luka (BK Zagreb Maksimir)
11. Antunović Filip (BK VG)
12. Buchberger Vito (BK VG)
13. Jurenić Mihael (BK VG)
14. Pinturić Luka (BK VG)
15. Sladojević Karlo (BK Novska)
16. Roce Ivan (BK Eol)
17. Zanghirella David (BK Eol)

MUŠKI PAROVI
1 Borna Vadlja (MČ) i Borna Car (MZ)
2 Luka Črep (MČ) i Ivan Grubić (MČ)
3 Filip Knežević (MČ) i Dino Blažić (MČ)
4 Vito Buchberger (BKVG) i Mihael Jurenić (BKVG)
5 Luka Mužak (ZM) i traži partnera ()
6 Marin Filo (MČ) i traži ()
7 Luka Pinturić (BKVG) i Filip Antunović (BKVG )
ŽENSKE
1. Cvitkušić Tamara (BK Medvedgrad-1998)
2. Martinuš Ira (BK Medvedgrad-1998)
3. Martinuš Dora (BK Medvedgrad-1998)
4. Šaban Luna (BK Medvedgrad-1998)
5. Sulić Iva (BK Medvedgrad-1998)
6. Horvat Laura (BK Međimurje)
7. Janičić Barbara (BK Dubrovnik)
8. Kabiček Nikolina (BK Dubrovnik)
9. Pranić Iva (BK Zagreb Maksimir)
10. Štrbenac Dunja (BK Zagreb Maksimir)
11. Misir Ira (BK VG)
12. Sertić Sunčica (BK VG)
13. Matovina Nika (BK Koprivnica)
14. Matovina Anja (BK Koprivnica)

ŽENSKI PAROVI
1 Anja Matovina (BK Koprivnica) i Nika Matovina (BK Koprivnica)
2 Iva Pranić (ZM) i Dunja Štrbenac (ZM)
3 Barbara Janičić (BK Dubrovnik) i Ira Misir (VG)
4 Nikolina Kabiček (BK Dubrovnik) i Laura Horvat (MČ)
5 Laura Horvat (MČ) i Nikolina Kabiček (DU)
6 Ira Martinuš (Medvedgrad 1998) i Tamara Cvitkušić (Medvedgrad 1998)
7 Luna Šaban (Medvedgrad 1998) i Iva Sulić (Medvedgrad 1998)
8 Ira Misir (BKVG) i Barbara Janičić (BK Aedium )
9 Sunčica Sertić (BKVG) i Dora Martinuš (BK Medvedgrad 1998)