Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: HK 2019. - U15 - 1. KRUG
Organizator natjecanja: BK Međimurje - KADETI - 1. krug (M,Ž,MM,ŽŽ)
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (sudac Lucija Zadravec)
Datum održavanja: 2019-01-27
Mjesto i vrijeme: Čakovec, dvorana II. OŠ Čakovec, 09:00
Broj igrača: 18
Broj igračica: 16

MUŠKI
1. Mavriček Hrvoje (BK Medvedgrad-1998)
2. Nimac Ivan (BK Medvedgrad-1998)
3. Patčev Borut (BK Medvedgrad-1998)
4. Đeri Josip (BK Međimurje)
5. Đeri Matija (BK Međimurje)
6. Martinjak Matej (BK Međimurje)
7. Peti Vito (BK Međimurje)
8. Pipunić Roko (BK Purger)
9. Janičić Marko (BK Dubrovnik)
10. Karamatić Patrik (BK Dubrovnik)
11. Konjuh Patrik (BK Dubrovnik)
12. Makivić Davor (BK Dubrovnik)
13. Šumić Niko (BK Dubrovnik)
14. Korunda Ivan (BK Zagreb Maksimir)
15. Bajzek Filip (BK Novska)
16. Kukla Ivano (BK Novska)
17. Derifaj Domagoj (UBK Bjelovar)
18. Radičević Bojan (UBK Bjelovar)

MUŠKI PAROVI
1 Josip Đeri (MČ) i Matej Martinjak (MČ)
2 Vito Peti (MČ) i Matija Đeri (MČ)
3 Roko Pipunić (PURGER) i Marko Janičić (DUBROVNIK)
4 Borut Patčev (Medvedgrad 1998) i Ivan Nimac (Medvedgrad 1998)
5 Marko Janičić (BK Dubrovnik) i Roko Pipunić (BK Purger)
6 Domagoj Derifaj (UBK Bjelovar) i Bojan Radičević (UBK Bjelovar)
7 Ivano Kukla (BK Novska) i Filip Bajzek (BK Novska)
8 Ivan Korunda (ZM) i Hrvoje Mavriček (Medvedgrad)
ŽENSKE
1. Pranić Ana (BK Medvedgrad-1998)
2. Bratuša Iva (BK Međimurje)
3. Kacun Lucija (BK Međimurje)
4. Novak Vanja (BK Međimurje)
5. Novak Nela (BK Međimurje)
6. Turk Jana (BK Međimurje)
7. Galjer Lučia (BK Dubrovnik)
8. Milković Romea (BK Dubrovnik)
9. Šilje Petra (BK Dubrovnik)
10. Podvalej Karla (BK Zagreb Maksimir)
11. Špehar Kora (BK Zagreb Maksimir)
12. Buchberger Jelena (BK VG)
13. Mežnarić Lucija (BK Novska)
14. Vidiček Iva (BK Novska)
15. Barišić Lucija (BK Sokol)
16. Gičev Sara (BK Sokol)

ŽENSKI PAROVI
1 Vanja Novak (MČ) i Nela Novak (MČ)
2 Iva Bratuša (MČ) i Lucija Kacun (MČ)
3 Kora Špehar (ZM) i Karla Podvalej (ZM)
4 Ana Pranić (Medvedgrad 1998) i Jelena Buchberger (V.Gorica)
5 Lucija Barišić (BK Sokol) i Sara Gičev (BK Sokol)
6 Lucija Mežnarić (BK Novska) i Iva Vidiček (BK Novska)
7 Jelena Buchberger (BKVG) i Ana Pranić (BK Medvedgrad 1998)