Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: HK 2019. - U17 - 1. KRUG
Organizator natjecanja: BK Međimurje - MLAĐI JUNIORI - 1. krug (M,Ž,MM,ŽŽ)
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković, sudac Lucija Zadravec)
Datum održavanja: 2019-01-26
Mjesto i vrijeme: Čakovec, dvorana II. OŠ Čakovec, 09:00
Broj igrača: 16
Broj igračica: 13

MUŠKI
1. Matanić Vid (BK Medvedgrad-1998)
2. Pranić Luka (BK Medvedgrad-1998)
3. Sinković Emil (BK Medvedgrad-1998)
4. Zekan Ivor (BK Medvedgrad-1998)
5. Blažić Dino (BK Međimurje)
6. Črep Luka (BK Međimurje)
7. Grubić Ivan (BK Međimurje)
8. Pipunić Roko (BK Purger)
9. Janičić Marko (BK Dubrovnik)
10. Gotesman Ivan (BK Zagreb Maksimir)
11. Antunović Filip (BK VG)
12. Jurenić Mihael (BK VG)
13. Mance Ivan (BK VG)
14. Bajzek Filip (BK Novska)
15. Kukla Ivano (BK Novska)
16. Saganić Vito Ivan (BK Flex)

MUŠKI PAROVI
1 Luka Črep (MČ) i Ivan Grubić (MČ)
2 Roko Pipunić (PURGER) i Ivan Gotesman (ZM)
3 Ivan Mance (BKVG) i traži suigrača ()
4 Vid Matanić (Medvedgrad 1998) i Ivor Zekan (Medvedgrad 1998)
5 Emil Sinković (Medvedgrad 1998) i Luka Pranić (Medvedgrad 1998)
6 Marko Janičić (BK Dubrovnik) i Dino Blažić (BK Međimurje)
7 Ivan Gotesman (ZM) i Roko Pipunić (ZM)
8 Dino Blažić (MČ) i Marko Janičić (DU)
9 Filip Antunović (BKVG) i Mihael Jurenić (BKVG)
10 Ivano Kukla (BK Novska) i Filip Bajzek (BK Novska)
ŽENSKE
1. Balenović Stella (BK Medvedgrad-1998)
2. Devčić Lana (BK Medvedgrad-1998)
3. Hasenoehrl Dea (BK Medvedgrad-1998)
4. Martinuš Dora (BK Medvedgrad-1998)
5. Šaban Luna (BK Medvedgrad-1998)
6. Sulić Iva (BK Medvedgrad-1998)
7. Novosel Nera (BK Zagreb Maksimir)
8. Buchberger Jelena (BK VG)
9. Sertić Sunčica (BK VG)
10. Matovina Nika (BK Koprivnica)
11. Matovina Anja (BK Koprivnica)
12. Bišof Nives (BK Novska)
13. Kovačević Klaudija (BK Novska)

ŽENSKI PAROVI
1 Anja Matovina (BK Koprivnica) i Nika Matovina (BK Koprivnica)
2 Luna Šaban (Medvedgrad 1998) i Iva Sulić (Medvedgrad 1998)
3 Dora Martinuš (Medvedgrad 1998) i Stella Balenović (Medvedgrad 1998)
4 Nives Bišof (BK Novska) i Klaudia Kovačević (BK Novska)
5 Sunčica Sertić (BKVG) i Jelena Buchberger (BKVG)