Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: HK 2019. - U13 - 1. KRUG
Organizator natjecanja: BK Međimurje - MLAĐI KADETI - 1. krug (M,Ž,MM,ŽŽ)
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković, sudac Lucija Zadravec)
Datum održavanja: 2019-01-26
Mjesto i vrijeme: Čakovec, dvorana II. OŠ Čakovec, 09:00
Broj igrača: 21
Broj igračica: 12

MUŠKI
1. Radovanović Vito (BK Medvedgrad-1998)
2. Blažić Vito (BK Međimurje)
3. Đeri Matija (BK Međimurje)
4. Đurkas Edo (BK Međimurje)
5. Lapat Krešo (BK Međimurje)
6. Majnarić Juraj (BK Međimurje)
7. Peti Vito (BK Međimurje)
8. Sedlar Sebastian (BK Međimurje)
9. Šimunić Rafael (BK Međimurje)
10. Šipoš Noa (BK Međimurje)
11. Sternad Roko (BK Međimurje)
12. Karamatić Patrik (BK Dubrovnik)
13. Konjuh Patrik (BK Dubrovnik)
14. Makivić Davor (BK Dubrovnik)
15. Šumić Niko (BK Dubrovnik)
16. Matovina Lovro (BK Koprivnica)
17. Bogunović David (BK Novska)
18. Jugović Filip (BK Novska)
19. Komljenović Boris (BK Novska)
20. Martinović Filip (BK Novska)
21. Preksavec David (BK Novska)

MUŠKI PAROVI
1 Vito Peti (MČ) i Lovro Matovina (KC)
2 Rafael Šimunić (MČ) i Roko Sternad (MČ)
3 Matija Đeri (MČ) i Vito Blažić (MČ)
4 Juraj Majnarić (MČ) i Sebastian Sedlar (MČ)
5 Noa Šipoš (MČ) i Krešo Lapat (MČ)
6 Lovro Matovina (BK Koprivnica) i Vito Peti (BK Međimurje)
7 David Bogunović (BK Novska) i Boris Komljenovič (BK Novska)
8 Patrik Karamatić (BK Dubrovnik) i Patrik Konjuh (BK Dubrovnik)
9 Davor Makivić (BK Dubrovnik) i Niko Šumić (BK Dubrovnik)
10 Filip Martinović (BK Novska) i Filip Jugović (BK Novska)
11 Edo Đurkas (MČ) i traži ()
ŽENSKE
1. Bajić Ana (BK Medvedgrad-1998)
2. Devčić Stela (BK Medvedgrad-1998)
3. Pranić Ana (BK Medvedgrad-1998)
4. Hajdarovć Klara (BK Međimurje)
5. Novak Nela (BK Međimurje)
6. Novak Vanja (BK Međimurje)
7. Galjer Lučia (BK Dubrovnik)
8. Milković Romea (BK Dubrovnik)
9. Šilje Petra (BK Dubrovnik)
10. Podvalej Petra (BK Zagreb Maksimir)
11. Špehar Kora (BK Zagreb Maksimir)
12. Vindiš Rania (BK Flex)

ŽENSKI PAROVI
1 Vanja Novak (MČ) i Nela Novak (MČ)
2 Rania Vindiš (BK Flex) i Stela Devčić (BKM)
3 Ana Bajić (Medvedgrad 1998) i Ana Pranić (Medvedgrad 1998)
4 Stella Devčić (Medvedgrad 1998) i Rania Vindiš (Flex)
5 Kora Špehar (ZM) i Petra Podvalej (ZM)
6 Lučia Galjer (BK Dubrovnik) i Petra Šilje (BK Dubrovnik)
7 Romea Milković (BK Dubrovnik) i Traži ()