Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: PH 2018. - U19
Organizator natjecanja: BK Međimurje - JUNIORI - konkurencije M,Ž,MM,ŽŽ,MŽ
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (suci Jelena Novak i Lucija Zadravec)
Datum održavanja: 2018-12-08
Mjesto i vrijeme: Čakovec, dvorana II. OŠ Čakovec, 09:00
Broj igrača: 16
Broj igračica: 17

MUŠKI
1. Ban Luka (BK Medvedgrad-1998)
2. Ban Antonio (BK Medvedgrad-1998)
3. Car Borna (BK Medvedgrad-1998)
4. Cvitkušić Silvano (BK Medvedgrad-1998)
5. Meglić Josip (BK Medvedgrad-1998)
6. Črep Luka (BK Međimurje)
7. Đeri Josip (BK Međimurje)
8. Grubić Luka (BK Međimurje)
9. Grubić Ivan (BK Međimurje)
10. Knežević Filip (BK Međimurje)
11. Martinjak Matej (BK Međimurje)
12. Peti Vito (BK Međimurje)
13. Vadlja Borna (BK Međimurje)
14. Pipunić Fran (BK Purger)
15. Gotesman Ivan (BK Zagreb Maksimir)
16. Sladojević Karlo (BK Novska)

MUŠKI PAROVI
1 Luka Grubić (MČ) i Borna Vadlja (MČ)
2 Luka Črep (MČ) i Filip Knežević (MČ)
3 Ivan Grubić (MČ) i Karlo Sladojević (Novska)
4 Fran Pipunic (BK Purger) i Ivan Gotesman (BK ZM)
5 Antonio Ban (Medvedgrad 1998) i Borna Car (Medvedgrad 1998)
6 Luka Ban (Medvedgrad 1998) i Josip Meglić (Medvedgrad 1998)
7 Ivan Gotesman (ZM) i Fran Pipunić (Purger)
8 Karlo Sladojević (BK Novska) i Ivan Grubić (BK Čakovec)
ŽENSKE
1. Cvitkušić Tamara (BK Medvedgrad-1998)
2. Martinuš Dora (BK Medvedgrad-1998)
3. Martinuš Ira (BK Medvedgrad-1998)
4. Rendulić Antea (BK Medvedgrad-1998)
5. Šaban Luna (BK Medvedgrad-1998)
6. Sulić Iva (BK Medvedgrad-1998)
7. Fileš Jaka (BK Međimurje)
8. Horvat Laura (BK Međimurje)
9. Siročić Katja (BK Međimurje)
10. Čerjan Mia (BK Dubrovnik)
11. Guca Maris (BK Dubrovnik)
12. Kabiček Nikolina (BK Dubrovnik)
13. Milković Leona (BK Dubrovnik)
14. Pranić Iva (BK Zagreb Maksimir)
15. Štrbenac Dunja (BK Zagreb Maksimir)
16. Matovina Anja (BK Koprivnica)
17. Veble Lucija (BK Novska)

ŽENSKI PAROVI
1 Laura Horvat (MČ) i Katja Siročić (MČ)
2 Dunja Štrbenac (ZM) i Iva Pranić (ZM)
3 Maris Guca (BK Dubrovnik) i Nikolina Kabiček (BK Dubrovnik)
4 Ira Martinuš (Medvedgrad 1998) i Antea Rendulić (Medvedgrad 1998)
5 Tamara Cvitkušić (Medvedgrad 1998) i Luna Šaban (Medvedgrad 1998)
6 Dora Martinuš (Medvedgrad 1998) i Iva Sulić (Medvedgrad 1998)

MJEŠOVITI PAROVI
1 Luka Grubić (MČ) i Mia Čerjan (DU)
2 Borna Vadlja (MČ) i Laura Horvat (MČ)
3 Ivan Gotesman (ZM) i Dunja Štrbenac (ZM)
4 Mia Čerjan (BK Dubrovnik) i Luka Grubić (BK Međimurje)
5 Ivan Grubić (MČ) i Leona Milković (DU)
6 Luka Črep (MČ) i Katja Siročić (MČ)
7 Leona Milković (BK Dubrovnik) i Ivan Grubić (BK Međimurje)
8 Antonio Ban (Medvedgrad 1998) i Ira Martinuš (Medvedgrad 1998)
9 Borna Car (Medvedgrad 1998) i Antea Rendulić (Medvedgrad 1998)
10 Josip Meglić (Medvedgrad 1998) i Luna Šaban (Medvedgrad 1998)
11 Silvano Cvitkušić (Tigar) i Tamara Cvitkušić (Medvedgrad 1998)
12 Filip Knežević (MČ) i Jaka Fileš (MČ)