Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: PH 2018. - U17
Organizator natjecanja: BK Dubrovnik - MLAĐI JUNIORI - konkurencije M,Ž,MM,ŽŽ,MŽ
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković ; sudac Marin Šućur)
Datum održavanja: 2018-11-18
Mjesto i vrijeme: OŠ Župa Dubrovačka, Dr. A. Starčevića 84, Mlini, 08:30
Broj igrača: 11
Broj igračica: 15

MUŠKI
1. Črep Luka (BK Međimurje)
2. Grubić Ivan (BK Međimurje)
3. Knežević Filip (BK Međimurje)
4. Vadlja Borna (BK Međimurje)
5. Janičić Marko (BK Dubrovnik)
6. Gotesman Ivan (BK Zagreb Maksimir)
7. Antunović Filip (BK VG)
8. Buchberger Vito (BK VG)
9. Jurenić Mihael (BK VG)
10. Pinturić Luka (BK VG)
11. Sladojević Karlo (BK Novska)

MUŠKI PAROVI
1 Borna Vadlja (MČ) i Luka Črep (MČ)
2 Ivan Grubić (MČ) i Filip Knežević (MČ)
3 Karlo Sladojević (BK Novska) i Traži Partnera ? ()
4 Ivan Gotesman (ZM) i Karlo Sladojević (Novska)
5 Filip Antunović (BK VG) i Luka Pinturić (BK VG)
6 Vito Buchberger (BK VG) i Mihael Jurenić (BK VG)
7 Josip Đeri (MČ) i Marko Janičić (DU)
8 Vito Peti (MČ) i Vito Blažić (MČ)
9 Matej Martinjak (MČ) i Matija Đeri (MČ)
10 Marko Janičić (BK Dubrovnik) i Josip Đeri (BK Međimurje)
ŽENSKE
1. Cvitkušić Tamara (BK Medvedgrad-1998)
2. Martinuš Dora (BK Medvedgrad-1998)
3. Martinuš Ira (BK Medvedgrad-1998)
4. Pranić Iva (BK Medvedgrad-1998)
5. Šaban Luna (BK Medvedgrad-1998)
6. Sulić Iva (BK Medvedgrad-1998)
7. Janičić Barbara (BK Dubrovnik)
8. Milković Leona (BK Dubrovnik)
9. Šurković Dora (BK Dubrovnik)
10. Štrbenac Dunja (BK Zagreb Maksimir)
11. Farac Nina (BK Split)
12. Misir Ira (BK VG)
13. Sertić Sunčica (BK VG)
14. Matovina Nika (BK Koprivnica)
15. Matovina Anja (BK Koprivnica)

ŽENSKI PAROVI
1 Dunja Štrbenac (ZM) i Iva Pranić (ZM)
2 Anja Matovina (BK Koprivnica) i Nika Matovina (BK Koprivnica)
3 Ira Martinuš (Medvedgrad 1998) i Dora Martinuš (Medvedgrad 1998)
4 Tamara Cvitkušić (Medvedgrad 1998) i Luna Šaban (Medvedgrad 1998)
5 Iva Sulić (Medvedgrad 1998) i Sunčica Sertić (V.Gorica)
6 Ira Misir (BK VG) i Barbara Janičić (BK Aedium)
7 Sunčica Sertić (BK VG) i Iva Sulić (BK Medvedgrad)
8 Barbara Janičić (BK Dubrovnik) i Ira Misir (VG)
9 Leona Milković (BK Dubrovnik) i Dora Šurković (BK Dubrovnik)

MJEŠOVITI PAROVI
1 Borna Vadlja (MČ) i Barbara Janičić (DU)
2 Luka Črep (MČ) i Luna Šaban (MZ)
3 Ivan Grubić (MČ) i Nika Matovina (KC)
4 Ivan Gotesman (ZM) i Dunja Štrbenac (ZM)
5 Nika Matovina (BK Koprivnica) i Ivan Grubić (BK Međimurje)
6 Filip Knežević (MČ) i Anja Matovina (KC)
7 Ira Misir (BK VG) i Vito Buchberger (BK VG)
8 Sunčica Sertić (BK VG) i Mihael Jurenić (BK VG)
9 Barbara Janičić (BK Dubrovnik) i Borna Vadlja (BK Međimurje)
10 Leona Milković (BK Dubrovnik) i Marko Janičić (BK Dubrovnik)
11 Filip Antunović (BK VG) i Iva Sulić (BK Medvedgrad)
12 Anja Matovina (BK Koprivnica) i Filip Knežević (BK Međimurje)
13 Luna Šaban (Medvedgrad 1998) i Luka Črep (Međimurje)
14 Iva Sulić (Medvedgrad 1998) i Filip Antunović (V.Gorica)