Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: PH 2018. - U13
Organizator natjecanja: BK Dubrovnik - MLAĐI KADETI - konkurencije M,Ž,MM,ŽŽ,MŽ
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković ; sudac Marin Šućur)
Datum održavanja: 2018-11-18
Mjesto i vrijeme: OŠ Župa Dubrovačka, Dr. A. Starčevića 84, Mlini, 08:30
Broj igrača: 16
Broj igračica: 14

MUŠKI
1. Farkaš Fran (BK Medvedgrad-1998)
2. Mavriček Hrvoje (BK Medvedgrad-1998)
3. Blažić Vito (BK Međimurje)
4. Đeri Matija (BK Međimurje)
5. Đeri Josip (BK Međimurje)
6. Martinjak Matej (BK Međimurje)
7. Peti Vito (BK Međimurje)
8. Pipunić Roko (BK Purger)
9. Karamatić Patrik (BK Dubrovnik)
10. Konjuh Patrik (BK Dubrovnik)
11. Makivić Davor (BK Dubrovnik)
12. Šumić Niko (BK Dubrovnik)
13. Puljić Kristijan (BK Split)
14. Pjatakov Mihael (BK Koprivnica)
15. Kukla Ivano (BK Novska)
16. Tutić Filip (BK Novska)

MUŠKI PAROVI
1 Josip Đeri (MČ) i Roko Pipunić (PZ)
2 Matej Martinjak (MČ) i Matija Đeri (MČ)
3 Vito Blažić (MČ) i Vito Peti (MČ)
4 Roko Pipunić (BK Purger) i Josip Đeri (BK Međimurje)
5 Ivano Kukla (BK Novska) i Filip Tutić (BK Novska)
6 Hrvoje Mavriček (Medvedgrad 1998) i Fran Farkaš (Medvedgrad 1998)
7 Patrik Karamatić (BK Dubrovnik) i Davor Makivić (BK Dubrovnik)
8 Patrik Konjuh (BK Dubrovnik) i Niko Šumić (BK Dubrovnik)
ŽENSKE
1. Kopsa Vlatka (BK Medvedgrad-1998)
2. Pranić Ana (BK Medvedgrad-1998)
3. Bratuša Iva (BK Međimurje)
4. Kacun Lucija (BK Međimurje)
5. Novak Nela (BK Međimurje)
6. Novak Vanja (BK Međimurje)
7. Galjer Lučia (BK Dubrovnik)
8. Korać Lana (BK Dubrovnik)
9. Milković Romea (BK Dubrovnik)
10. Šilje Petra (BK Dubrovnik)
11. Vuletić Karla (BK Dubrovnik)
12. Špehar Kora (BK Zagreb Maksimir)
13. Puljić Sunčica (BK Split)
14. Buchberger Jelena (BK VG)

ŽENSKI PAROVI
1 Vanja Novak (MČ) i Nela Novak (MČ)
2 Iva Bratuša (MČ) i Lucija Kacun (MČ)
3 Kora Špehar (ZM) i Ana Pranić (ZM)
4 Vlatka Kopsa (Medvedgrad 1998) i Jelena Buchberger (V.Gorica)
5 Kora Špehar (ZM) i Ana Pranić (ZM)
6 Jelena Buchberger (BK VG) i Vlatka Kopsa (BK Medvedgrad)
7 Lana Korać (BK Dubrovnik) i Lučia Galjer (BK Dubrovnik)
8 Romea Milković (BK Dubrovnik) i Petra Šilje (BK Dubrovnik)

MJEŠOVITI PAROVI
1 Vito Peti (MČ) i Vanja Novak (MČ)
2 Roko Pipunić (BK Purger) i Jelena Buchberger (BK VG)
3 Ana Pranić (ZM) i Mihael Pjatakov (Koprivnica)
4 Vito Blažić (MČ) i Nela Novak (MČ)
5 Matej Martinjak (MČ) i Lucija Kacun (MČ)
6 Hrvoje Mavriček (Medvedgrad 1998) i Vlatka Kopsa (Medvedgrad 1998)
7 Ana Pranić (BK Maksimir) i Mihael Pjatakov (BK Koprivnica)
8 Kristijan Puljić (Split) i Sunčica Puljić (Split)
9 Jelena Buchberger (BK VG) i Roko Pipunić (BK Purger)
10 Patrik Karamatić (BK Dubrovnik) i Lana Korać (BK Dubrovnik)
11 Patrik Konjuh (BK Dubrovnik) i Petra Šilje (BK Dubrovnik)
12 Niko Šumić (BK Dubrovnik) i Romea Milković (BK Dubrovnik)
13 Davor Makivić (BK Dubrovnik) i Lučia Galjer (BK Dubrovnik)
14 Matija Đeri (MČ) i Iva Bratuša (MČ)
15 Fran Farkas (Medvedgrad 1998) i trazi suigraca ()