Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: PH 2018. - U15
Organizator natjecanja: BK Medvedgrad-1998 - KADETI - konkurencije M,Ž,MM,ŽŽ,MŽ
Voditelj natjecanja: Danijel Zadravec (vrhovni sudac: Ivanka Pokorni ; suci: Miroslav Vurdelja i Maja Žubrinić)
Datum održavanja: 2018-11-10
Mjesto i vrijeme: Dvorana Prirodoslovne škole V.Preloga, Zagreb, 13:00
Broj igrača: 18
Broj igračica: 10

MUŠKI
1. Matanić Vid (BK Medvedgrad-1998)
2. Pranić Luka (BK Medvedgrad-1998)
3. Sinković Emil (BK Medvedgrad-1998)
4. Zekan Ivor (BK Medvedgrad-1998)
5. Blažić Dino (BK Međimurje)
6. Grubić Ivan (BK Međimurje)
7. Martinjak Matej (BK Međimurje)
8. Peti Vito (BK Međimurje)
9. Pipunić Roko (BK Purger)
10. Janičić Marko (BK Dubrovnik)
11. Korunda Ivan (BK Zagreb Maksimir)
12. Antunović Filip (BK VG)
13. Mance Ivan (BK VG)
14. Bajzek Filip (BK Novska)
15. Kukla Ivano (BK Novska)
16. Čanić Fran (UBK Bjelovar)
17. Derifaj Domagoj (UBK Bjelovar)
18. Radičević Bojan (UBK Bjelovar)

MUŠKI PAROVI
1 Ivan Grubić (MČ) i Dino Blažić (MČ)
2 Matej Martinjak (MČ) i Vito Peti (MČ)
3 Marko Janičić (BK Dubrovnik) i Roko Pipunić (BK Purger)
4 Roko Pipunić (BK Purger) i Marko Janičić (BK Dubrovnik)
5 Ivano Kukla (BK Novska) i Filip Bajzek (BK Novska)
6 Luka Pranić (ZM) i Ivan Korunda (ZM)
7 Bojan Radičević (UBK Bjelovar) i Domagoj Derifaj (UBK Bjelovar)
8 Filip Antunović (BKVG) i Ivan Mance (BKVG)
9 Vid Matanić (Medvedgrad 1998) i Ivor Zekan (Medvedgrad 1998)
10 Emil Sinković (Medvedgrad 1998) i traži suigrača ()
ŽENSKE
1. Balenović Stella (BK Medvedgrad-1998)
2. Devčić Lana (BK Medvedgrad-1998)
3. Martinuš Dora (BK Medvedgrad-1998)
4. Novak Nela (BK Međimurje)
5. Novak Vanja (BK Međimurje)
6. Novosel Nera (BK Zagreb Maksimir)
7. Buchberger Jelena (BK VG)
8. Matovina Nika (BK Koprivnica)
9. Kovačević Klaudija (BK Novska)
10. Mežnarić Lucija (BK Novska)

ŽENSKI PAROVI
1 Lucija Mežnarić (BK Novska) i Klaudia Kovačević (BK Novska)
2 Vanja Novak (MČ) i Nela Novak (MČ)
3 Dora Martinuš (Medvedgrad 1998) i Stella Balenović (Medvedgrad 1998)
4 Dea Hasenoehrl (Medvedgrad 1998) i Nika Matovina (Koprivnica)
5 Nera Novosel (Medvedgrad 1998) i Lana Devčić (Medvedgrad 1998)
6 Nika Matovina (BK Koprivnica) i Dea HASENȌHRL (BK Medvedgrad)

MJEŠOVITI PAROVI
1 Ivan Grubić (MČ) i Nika Matovina (KC)
2 Dino Blažić (MČ) i Vanja Novak (MČ)
3 Filip Antunović (BKVG) i Jelena Buchberger (BKVG)
4 Vito Peti (MČ) i Nela Novak (MČ)
5 Vid Matanić (Medvedgrad 1998) i Stella Balenović (Medvedgrad 1998)
6 Ivor Zekan (Medvedgrad 1998) i Dora Martinuš (Medvedgrad 1998)
7 Emil Sinković (Medvedgrad 1998) i Nera Novosel (Medvedgrad 1998)
8 Ivan Korunda (ZM) i Dea Hasenohrl (Medvedgrad)
9 Ivan Korunda (Zagreb Maksimir) i Dea Hasenoehrl (Medvedgrad 1998)
10 Lana Devčić (Medvedgrad 1998) i traži suigrača ()
11 Ivano Kukla (BK Novska) i Lucija Mežnarić (BK Novska)
12 Filip Bajzek (BK Novska) i Klaudia Kovačević (BK Novska)
13 Nika Matovina (BK Koprivnica) i Ivan Grubić (BK Međimurje)