Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: HK 2018. - U13 - 4. KRUG
Organizator natjecanja: BK Medvedgrad-1998 - U13 - 4. krug (M,Ž,MŽ)
Voditelj natjecanja: Filip Mikolaj (suci Nina Kovačić i Miroslav Vurdelja, vrhovni sudac Ivanka Pokorni)
Datum održavanja: 2018-10-28
Mjesto i vrijeme: Kineziološki fakultet, Zagreb, 08:15
Broj igrača: 22
Broj igračica: 11

MUŠKI
1. Farkaš Fran (BK Medvedgrad-1998)
2. Mavriček Hrvoje (BK Medvedgrad-1998)
3. Blažić Vito (BK Međimurje)
4. Đeri Josip (BK Međimurje)
5. Đeri Matija (BK Međimurje)
6. Martinjak Matej (BK Međimurje)
7. Peti Vito (BK Međimurje)
8. Pipunić Roko (BK Purger)
9. Karamatić Patrik (BK Dubrovnik)
10. Konjuh Patrik (BK Dubrovnik)
11. Makivić Davor (BK Dubrovnik)
12. Šumić Niko (BK Dubrovnik)
13. Pjatakov Mihael (BK Koprivnica)
14. Bogunović David (BK Novska)
15. Jugović Filip (BK Novska)
16. Kukla Ivano (BK Novska)
17. Martinović Filip (BK Novska)
18. Martinović Matej (BK Novska)
19. Tutić Filip (BK Novska)
20. Derifaj Domagoj (UBK Bjelovar)
21. Grgić Jakov (UBK Bjelovar)
22. Radičević Bojan (UBK Bjelovar)
ŽENSKE
1. Delić Ema (BK Medvedgrad-1998)
2. Devčić Stela (BK Medvedgrad-1998)
3. Kopsa Vlatka (BK Medvedgrad-1998)
4. Pranić Ana (BK Medvedgrad-1998)
5. Novak Vanja (BK Međimurje)
6. Novak Nela (BK Međimurje)
7. Galjer Lučia (BK Dubrovnik)
8. Podvalej Karla (BK Zagreb Maksimir)
9. Podvalej Petra (BK Zagreb Maksimir)
10. Špehar Kora (BK Zagreb Maksimir)
11. Vindiš Rania (BK VG)

MJEŠOVITI PAROVI
1 Rania Vindiš (BK Flex) i Lovro Matovina (BK Koprivnica)
2 Vito Peti (MČ) i Vanja Novak (MČ)
3 Vito Blažić (MČ) i Nela Novak (MČ)
4 Ana Pranić (BK Maksimir) i Mihael Pjatakov (BK Koprivnica)
5 Lučia Galjer (BK Dubrovnik) i Davor Makivić (BK Dubrovnik)
6 Ana Pranić (ZM) i Mihael Pjatakov (Koprivnica)
7 Hrvoje Mavriček (Medvedgrad 1998) i Vlatka Kopsa (Medvedgrad 1998)
8 Fran Farkaš (Medvedgrad 1998) i Ema Delić (Medvedgrad 1998)
9 Patrik Karamatić (BK Dubrovnik) i Traži ()
10 Patrik Konjuh (BK Dubrovnik) i Traži ()
11 Niko Šumić (BK Dubrovnik) i Traži ()