Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: HK 2018. - U17 - 3. KRUG
Organizator natjecanja: BK ZAGREB MAKSIMIR - U17 - 3. krug (M,Ž,MM,ŽŽ)
Voditelj natjecanja: Darko Ivan Vidaković (sudac Antonio Lovrić)
Datum održavanja: 2018-09-22
Mjesto i vrijeme: Zagrebački Velesajam, 20. paviljon, Zagreb, 08:50
Broj igrača: 14
Broj igračica: 12

MUŠKI
1. Črep Luka (BK Međimurje)
2. Grubić Ivan (BK Međimurje)
3. Knežević Filip (BK Međimurje)
4. Vadlja Borna (BK Međimurje)
5. Janičić Marko (BK Dubrovnik)
6. Gotesman Ivan (BK Zagreb Maksimir)
7. Korunda Ivan (BK Zagreb Maksimir)
8. Mužak Luka (BK Zagreb Maksimir)
9. Antunović Filip (BK VG)
10. Buchberger Vito (BK VG)
11. Jurenić Mihael (BK VG)
12. Mance Ivan (BK VG)
13. Pinturić Luka (BK VG)
14. Sladojević Karlo (BK Novska)

MUŠKI PAROVI
1 Borna Vadlja (MČ) i Luka Črep (MČ)
2 Filip Knežević (MČ) i Ivan Grubić (MČ)
3 Ivan Gotesman (ZM) i Karlo Sladojević (Novska)
4 Vito Buchberger (BKVG) i Mihael Jurenić (BKVG)
5 Filip Antunović (BKVG) i Luka Pinturić (BKVG )
6 Luka Mužak (ZM) i Ivan Korunda (ZM)
7 Vid Matanić (Medvedgrad 1998) i Ivor Zekan (Medvedgrad 1998)
ŽENSKE
1. Cvitkušić Tamara (BK Medvedgrad-1998)
2. Martinuš Ira (BK Medvedgrad-1998)
3. Šaban Luna (BK Medvedgrad-1998)
4. Sulić Iva (BK Medvedgrad-1998)
5. Janičić Barbara (BK Dubrovnik)
6. Pranić Iva (BK Zagreb Maksimir)
7. Štrbenac Dunja (BK Zagreb Maksimir)
8. Misir Ira (BK VG)
9. Sertić Sunčica (BK VG)
10. Matovina Anja (BK Koprivnica)
11. Matovina Nika (BK Koprivnica)
12. Bišof Nives (BK Novska)

ŽENSKI PAROVI
1 Iva Pranić (ZM) i Dunja Štrbenac (ZM)
2 Anja Matovina (BK Koprivnica) i Nika Matovina (BK Koprivnica)
3 Barbara Janičić (BK Dubrovnik) i Ira Misir (VG)
4 Ira Martinuš (Medvedgrad 1998) i Dora Martinuš (Medvedgrad 1998)
5 Tamara Cvitkušić (Medvedgrad 1998) i Luna Šaban (Medvedgrad 1998)
6 Ira Misir (BKVG) i Barbara Janičić (BK Aedium )
7 Sunčica Sertić (BKVG) i Jelena Buchberger (BKVG )
8 Iva Sulić (Medvedgrad 1998) i Stella Balenović (Medvedgrad 1998)