Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: HK 2018. - U13 - 3. KRUG
Organizator natjecanja: BK ZAGREB MAKSIMIR - U13 - 3. krug (M,Ž,MM,ŽŽ)
Voditelj natjecanja: Darko Ivan Vidaković (sudac Antonio Lovrić)
Datum održavanja: 2018-09-22
Mjesto i vrijeme: Zagrebački Velesajam, 20. paviljon, Zagreb, 08:50
Broj igrača: 16
Broj igračica: 12

MUŠKI
1. Mavriček Hrvoje (BK Medvedgrad-1998)
2. Blažić Vito (BK Međimurje)
3. Đeri Josip (BK Međimurje)
4. Đeri Matija (BK Međimurje)
5. Martinjak Matej (BK Međimurje)
6. Peti Vito (BK Međimurje)
7. Pipunić Roko (BK Purger)
8. Karamatić Patrik (BK Dubrovnik)
9. Makivić Davor (BK Dubrovnik)
10. Pjatakov Mihael (BK Koprivnica)
11. Bogunović David (BK Novska)
12. Jugović Filip (BK Novska)
13. Kukla Ivano (BK Novska)
14. Tutić Filip (BK Novska)
15. Derifaj Domagoj (UBK Bjelovar)
16. Radičević Bojan (UBK Bjelovar)

MUŠKI PAROVI
1 Roko Pipunić (BK Purger) i Josip Đeri (BK Međimurje)
2 Josip Đeri (MČ) i Roko Pipunić (PZ)
3 Matej Martinjak (MČ) i Matija Đeri (MČ)
4 Patrik Karamatić (BK Dubrovnik) i Davor Makivić (BK Dubrovnik)
5 Hrvoje Mavriček (Medvedgrad 1998) i traži partnera
6 Vito Blažić (MČ) i Vito Peti (MČ)
7 Ivano Kukla (BK Novska) i Filip Tutić (BK Novska)
8 David Bogunović (BK Novska) i Filip Jugović (BK Novska)
9 Bojan Radičević (UBK Bjelovar) i Domagoj Derifaj (UBK Bjelovar)
ŽENSKE
1. Devčić Stela (BK Medvedgrad-1998)
2. Kopsa Vlatka (BK Medvedgrad-1998)
3. Pranić Ana (BK Medvedgrad-1998)
4. Kacun Lucija (BK Međimurje)
5. Novak Vanja (BK Međimurje)
6. Novak Nela (BK Međimurje)
7. Podvalej Petra (BK Zagreb Maksimir)
8. Podvalej Karla (BK Zagreb Maksimir)
9. Špehar Kora (BK Zagreb Maksimir)
10. Buchberger Jelena (BK VG)
11. Vindiš Rania (BK Flex)
12. Gičev Sara (UBK Bjelovar)

ŽENSKI PAROVI
1 Vanja Novak (MČ) i Nela Novak (MČ)
2 Ana Pranić (ZM) i Kora Špehar (ZM)
3 Karla Podvalej (ZM) i Petra Podvalej (ZM)
4 Vlatka Kopsa (Medvedgrad 1998) i Jelena Buchberger (V.Gorica)
5 Ema Delić (Medvedgrad 1998) i Stela Devčić (Medvedgrad 1998)
6 Jelena Buchberger (BKVG) i Vlatka Kopsa (BK Medvedgrad 1998)