Hrvatski badmintonski savez
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
elektronička pošta: crobad@cba.hr
faks: 01 36 50 293
http://www.cba.hr/
PRIJAVE
Naziv natjecanja: HK 2018. - U15 - 2. KRUG
Organizator natjecanja: BK Aedium - U15 - 2. krug (M,Ž,MŽ)
Voditelj natjecanja: Mirko Janičić (sudac: sudački kandidat Maja Žubrinić)
Datum održavanja: 2018-03-18
Mjesto i vrijeme: OŠ Župa Dubrovačka, Dr. A. Starčevića 84, Mlini, 08:40
Broj igrača: 22
Broj igračica: 21

MUŠKI
1. Matanić Vid (BK Medvedgrad-1998)
2. Pranić Luka (BK Medvedgrad-1998)
3. Sinković Emil (BK Medvedgrad-1998)
4. Zekan Ivor (BK Medvedgrad-1998)
5. Blažić Dino (BK Međimurje)
6. Grubić Ivan (BK Međimurje)
7. Lakić Marin (BK Međimurje)
8. Martinjak Matej (BK Međimurje)
9. Pipunić Roko (BK Purger)
10. Janičić Marko (BK Dubrovnik)
11. Karamatić Patrik (BK Dubrovnik)
12. Konjuh Patrik (BK Dubrovnik)
13. Makivić Davor (BK Dubrovnik)
14. Musladin Maroje (BK Dubrovnik)
15. Šumić Niko (BK Dubrovnik)
16. Antunović Filip (BK VG)
17. Mance Ivan (BK VG)
18. Pjatakov Mihael (BK Koprivnica)
19. Jelaš Roko (SRU Arka)
20. Tomaš Filip (SRU Arka)
21. Bajzek Filip (BK Novska)
22. Kukla Ivano (BK Novska)
ŽENSKE
1. Balenović Stella (BK Medvedgrad-1998)
2. Martinuš Dora (BK Medvedgrad-1998)
3. Novosel Nera (BK Medvedgrad-1998)
4. Bratuša Iva (BK Međimurje)
5. Kacun Lucija (BK Međimurje)
6. Novak Nela (BK Međimurje)
7. Novak Vanja (BK Međimurje)
8. Car Vita (BK Dubrovnik)
9. Galjer Lučia (BK Dubrovnik)
10. Korać Lana (BK Dubrovnik)
11. Masle Nika (BK Dubrovnik)
12. Matana Nika (BK Dubrovnik)
13. Milković Romea (BK Dubrovnik)
14. Radović Petra (BK Dubrovnik)
15. Selmani Noa (BK Dubrovnik)
16. Šilje Petra (BK Dubrovnik)
17. Vuletić Karla (BK Dubrovnik)
18. Buchberger Jelena (BK VG)
19. Matovina Nika (BK Koprivnica)
20. Mežnarić Lucija (BK Novska)
21. Vidiček Iva (BK Novska)

MJEŠOVITI PAROVI
1 Ivan Grubić (MČ) i Vanja Novak (MČ)
2 Dino Blažić (MČ) i Nela Novak (MČ)
3 Marin Lakić (MČ) i Iva Bratuša (MČ)
4 Josip Đeri (MČ) i Lucija Kacun (MČ)
5 Ivano Kukla (BK Novska) i Lucija Mežnarić (BK Novska)
6 Filip Tutić (BK Novska) i Iva Vidiček (BK Novska)
7 Filip Antunović (BKVG) i Jelena Buchberger (BKVG)
8 Ivan Mance (BKVG) i traži suigračicu ()
9 Ana Pranić (ZM) i Luka Pranić (ZM)
10 Vid Matanić (Medvedgrad 1998) i Dora Martinuš (Medvedgrad 1998)
11 Ivor Zekan (Medvedgrad 1998) i Stella Balenović (Medvedgrad 1998)
12 Emil Sinković (Medvedgrad 1998) i Nera Novosel (Medvedgrad 1998)
13 Marko Janičić (BK Aedium) i Nika Matana (BK Aedium)
14 Maroje Musladin (BK Aedium) i Nika Masle (BK Aedium)